VİP ÜYELİK
MyTeci'ye Hoş Geldiniz... 

MyTeci.com  Türkiye'de bilimsel, istatiksel ve Numeroloji sistemsel at yarışı  şablonunu Dijital ortama taşıyan sitelerin ilklerdendir.

Yıllar önce sizlerde biliyorsunuz'ki  at yarışı  haftada belli günlerde olmaktaydı. Atları takip etmek daha kolay oluyordu ve altılı yakalamak daha başarılı olunabiliyordu.. Ama şimdi günümüzde  haftanın tüm günleri ve her gün 2 program  olmaktadır.. Bazı günlerde ise  yurt dışına oyunda yapılabilmektedir. Onun için artık insanlar  atları takip edememektedir. Dolayısıyla altılı yakalamakta sıkıntı çekmektedirler.. 

MyTeci.com işte tam bu sırada yayın hayatına başlama kararı almıştır. İnsanların gözünden kaçırdıkları atları dijital ortamda kurmuş olduğumuz  istatistiksel program sayesinde  çok rahat  görebilmekteyiz.. Bu sonuçları ise MyTeci.com'a üye olan VİP üyelerimiz görebilmektedirler.. 

MyTeci.com  sitesine VİP üyelik bedeli 30 TL'dir.  Sizlerde çok iyi bilmektesiniz'ki bu 30 TL günlük 1 TL  yani bir gazete parasına denk gelmektedir... Gazeteler çoğunlukla hep aynı atları verirler At yarışı oyuncularına.. Bizim kulvarımız çok farklı olduğu için vermiş olduğunuz 30 TL karşılığını çok rahat alacaksınız.


ÇOK ÖNEMLİ : Sitemizde üyelik paneli kaldırılmıştır. Mevcut ödeme kanallarından birine aylık aidat ücreti olan 30TL yatırdığınız taktirde.  Bana yatırdığınızı bildiren bir e-mail atmanızı rica ediyorum.. Üyeliğinizi  hemen aktif edebilelim.. 

Ödemenizi gerçekleştirdiğiniz taktirde  size günün şablonlarını gece saatlerinde e-mail hesaplarınıza  yolluyorum..


MyTeci Altılı Üyelik Fiyatları 

1 AYLIK : 30 TL
2 AYLIK : 50 TL
3 AYLIK : 80 TL
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sitemizde 3 adet ödeme seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan birincisi. Garanti Bankası hesabıma EFT ve ATM'den yapabilirsiniz.


Mustafa Tecimen

Garanti Bankası

Şube : 331

Hesap : 6656879
-------------------------------------------------------------------------------------------------------Üçüncü Ödeme seçeneği ise, Kredi Kartı ile ödeme yapmak isteyen üyelerimiz için, Dünyanın en güvenli ödeme kanalı olan PayPal aracılığı ile Aidat ödemelerinizi yapabilirsiniz.Kredi Kartı ile ödeme yapıldığı zaman PayPal'ın 5 TL kesintisi vardır. Bilginiz olsun
<MyTeci VİP Üye Fiyatları
e-Mail Adresinizi Yazınız